MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Lavoar 15328287
nr 1532 8287
Lavoar
+ stolar, 3 delar, med stenskiva. Bredd: 92 cm. Djup: 55 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:02:25
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr